Szukaj na stronie:

Prowadzę swój sklep meblowy od wielu lat. Sprzedaję tylko meble Łódź.

Nikt nawet nie wie, kiedy pojawiły się na świecie pierwsze meble. Wiadomo, że już w starożytności używano czegoś na ich podobieństwo. Na pewno były one w powszechnym użyciu w epoce neolitu. Jednak prawdziwa historia mebli zaczęła się około trzynastego wieku naszej ery. Na świecie pojawiło się wielu projektantów, wręcz mistrzów meblarskiego fachu, którzy zachwycali swoimi projektami, wykonywanymi zresztą na zamówienia królów i licznej, bogatej przecież szlachty.

Również ja, kilkanaście lat temu, związałem się z branżą meblową. Otwarłem jeden z pierwszych salonów meblowych w województwie łódzkim. Celowo używam nazwy "salon", gdyż nie był to żaden mały sklep z meblami, a ogromny salon pokazowy z pierwszego zdarzenia. Moje meblowe atelier działa z ogromnym powodzeniem do tej pory. Co najważniejsze, odkąd otwarłem mój sklep sprzedaję w nim tylko meble Łódź. Nie narzekam ani na brak klientów ani na brak zamówień z całej Polski. Wszystko dzięki temu, że meble Łódź cieszą się wielkim uznaniem pośród ludzi, którzy meble kupują.

Sztuka meblarska jest w Polsce dostępna dla wybranych. jest tylko kilka miast, które mogą poszczycić się mianem meblowych zagłębi. Zawsze jednak uważałem i byłem temu wierny, że najlepsze meble to tylko i wyłącznie meble Łódź. Pod względem jakości żadna inna produkcja nie może się z łódzkimi meblami równać.

Obecnie mój salon przeżywa wielki rozwój, rozbudowujemy się o kolejne pomieszczenia. Wszystko dlatego, że notujemy z każdym miesiącem coraz większą sprzedaż. Wzrost sprzedaży spowodowany jest tym, że oferta meblarska produkcji łódzkiej staje się coraz szersza. Sam w swoim sklepie oferuję zarówno meble nowoczesne jak i bardzo klasyczne.

Generalnie każdy w moim salonie znajdzie coś dla siebie. Meble Łódź odwołują się w swoim wyglądzie zarówno do przyszłości jak i dalekiej przeszłości. Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno meble zabytkowe jak i typowo regionalne z odwołaniem się do regionalnych symboli.

Meble Łódź są przede wszystkim bardzo eleganckie. Typowa łódzka elegancja w branży meblowej opiera się na tym, że każdy element jest zdobiony elementami charakterystycznie podobnymi do herbu naszego miasta. Również okucia meblowe nie pozostawiają niczego do życzenia. Meble łódź oprócz elegancji to również ogromna ekstrawagancja i ekskluzywność. Do tych ekskluzywnych zaliczyć można jedynie meble, których ceny zaczynają się od dziesięciu tysięcy złotych.

Prowadząc wiele lat salon meblowy, opierając go tylko i wyłącznie na lokalnej produkcji trzeba mocno wierzyć, że będzie ona stała na coraz wyższym poziomie. Wielu klientów kupujących u mnie meble pochodzi z innych miast Polski a mimo to doskonale wiedzą jakich mebli Łódź poszukują. Szczerze mówiąc to lokalni producenci nawet się nie reklamują. Dla nich największą reklamą jest wysoka jakość i każdy kolejny zadowolony klient.