Szukaj na stronie:

Ostatnio pojawiły się specjalne meble dla zakochanych. Meble Łódź i ich oferta na walentynki!

Trudno w to uwierzyć, że producenci mebli mogą zaoferować swoim klientom meble na jakąś specjalną okazję. Produkcja mebli jest takim specyficznym procesem w którym trudno o to, żeby wypuszczać sobie jakieś sezonowe kolekcje. Jednakże ostatnio producenci z Łodzi pokusili się o specjalną produkcję z okazji święta zakochanych. Pomysł ten właściwie zrodził się w głowach producentów oferujących wyjątkowe i piękne meble Łódź.

Nikt się nie spodziewał, że tak odważny krok będzie miał miejsce właśnie w łódzkiej stolicy branży meblowej. A jednak. Producenci, którzy na co dzień oferują właśnie meble Łódź, jak sami przyznali, pod koniec roku postanowili przygotować dla swoich klientów niespodziankę. Tak zrodził się pomysł na kolekcję walentynkową i przygotowanie dwunastu propozycji meblowych tylko i wyłącznie na dzień świętego Walentego. Wiele zaryzykowali tym pomysłem, bo sprzedaż tej kolekcji miała mieć miejsce tylko przez jeden dzień, właśnie w walentynki.

Opowiedzmy może trochę o meblach Łódź zrobionych specjalnie na tą okazję. Łatwo się domyśleć, że zdominowane zostały przez motywy miłosne i romantyczne. Nic dziwnego, w końcu miały kupować je głównie zakochane pary. Nas urzekła w tej meblowej kolekcji szczególna pomysłowość, która przyświecała idei powstania tak pięknych, choć tylko okazjonalnych mebli Łódź.

Nikt się oczywiście nie spodziewał takiego sukcesu jednodniowej sprzedaży, bo wyprzedały się wszystkie limitowane meble Łódź i to tylko tego jednego, wyjątkowego dnia. Dlatego może powiedzmy co zapytani przez nas klienci mówili na temat tej szczególnej pomysłowości?

Para zakochanych z Lublina stwierdziła, że nigdy nie widziała jeszcze czegoś piękniejszego, że to najwspanialszy prezent jaki mogli sobie wymarzyć na walentynki. Zakupili sofę, której oparcie było w kształcie wielkiego czerwonego serca. Swoją drogą taki mebel sam w sobie był bardzo ładny a dodatkowy motyw miłosny tylko osłodził tą atrakcyjność.

Pewna para zakochanych z Katowic nie mogła się nacieszyć samym widokiem kolekcji mebli Łódź z okazji walentynek. Sami co prawda nic nie kupili, ale to tylko dlatego, że kiedy pojawili się w salonie meblowych oferującym w Katowicach meble Łódź to niestety wisiała już informacja, że wszystkie meble z oferowanej kolekcji zostały już wyprzedane.

Producenci, którzy wpadli na tak genialny ale i ryzykowny pomysł zacierali tylko ręce z zadowolenia. Oczywiście mieli ku temu wiele powodów, bo po pierwsze nie tylko sprawili mnóstwo radości wszystkim zakochanym ale i po drugie wszystkie meble sprzedały się jak świeże bułeczki. Teraz Ci, którzy stoją za produkcją mebli Łódź otwarcie przyznają, że na kolejne walentynki również powstanie specjalna seria dla zakochanych. Obiecali również, że będzie o wiele większa od tegorocznej.

Podsumowując ten bardzo nowoczesny sposób podejścia do biznesu w branży meblowej trzeba przyznać, że wielkie ryzyko jakie poniesiono opłaciło się w stu procentach. Prawdę mówiąc nikt nie spodziewał się sukcesu. Jedynie zakochane pary, które z nami rozmawiały przyznawały, że już widząc reklamy tej kolekcji, jaką miały wypuścić meble Łódź, wiedziały, że będzie to sprzedażowy hit dnia świętego Walentego. No cóż, może wcale nie trzeba być biznesmenem, żeby wyczuć dobry interes tam gdzie jest miłość i romantyczne motywy.