Szukaj na stronie:

Meble Gdańsk urzekły nas swoim niepowtarzalnym wyglądem podczas ubiegłorocznego urlopu.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że wakacje to okres, który zdecydowanej większości osób kojarzy się z wypoczynkiem i błogim lenistwem. No tak, przecież organizujemy wyjazdy, już dużo wcześniej planujemy urlopy. Jeszcze rok temu również należałem do tej zdecydowanej większości, jednak teraz każdy praktycznie wyjazd jest dla mnie nadzieją na znalezienie czegoś niezwykłego, oryginalnego i niepowtarzalnego dla siebie i dla domu. A to wszystko sprawiły meble Gdańsk.

Zastanawiacie się zapewne dlaczego? Już wyjaśniam. Otóż w ubiegłym roku pojechaliśmy z małżonką na urlop nad nasze piękne Morze Bałtyckie z zamiarem - rzecz jasna - błogiego odpoczynku i słodkiego lenistwa. W dzień, kiedy słońce mocno grzało, czas spędzaliśmy oczywiście na plaży, ale wieczorami spacerowaliśmy po mieście i trafiliśmy na meble Gdańsk, które na nas obojgu zrobiły ogromne wrażenie.

Wieczorem - wiadomo - sklepy zamknięte, dlatego następnego dnia udaliśmy się do salonu mebli Gdańsk i oczom swoim nie mogliśmy uwierzyć. Znajdowały się tam meble do każdego pomieszczenia. Począwszy od kuchni, przez elementy meblowe do łazienki, pokój dziecięcy, po salon, na sypialni kończąc. A ponadto te zaskakująco niskie ceny - coś niesamowitego.

Do końca naszego urlopu pozostały dwa dni, więc zamawiając meble, bo oczywiście to uczyniliśmy, zaproponowaliśmy ich dowóz na ostatni dzień naszego pobytu w Gdańsku. Dogadaliśmy się z firmą, która zajmuje się transportem mebli Gdańsk i za jedną drogą załatwiliśmy dwie sprawy. Panowie przywieźli nam meble Gdańsk oraz nas - szczęśliwych wczasowiczów, którzy na wakacjach zadbali nie tylko o siebie, ale także o wystrój wnętrza swojego domu.

Następnego dnia odwiedził nas znajomy, który zajmuje się meblami, ściślej mówiąc pracuje w dużej firmie produkującej meble kuchenne. A my właśnie kupiliśmy meble do kuchni. On sam nie mógł uwierzyć, że za tak niską cenę kupiliśmy meble Gdańsk. Stwierdził, że gdybyśmy kupili je w firmie, w której on pracuje, zapłacilibyśmy dwa razy więcej. Ponadto na pewno nie byłyby one wykonane z tak trwałego materiału, jak meble Gdańsk.

Teraz wyjeżdżając gdziekolwiek patrzymy z żoną na siebie z uśmiechem, mając nadzieję, że znowu znajdziemy coś oryginalnego, taniego i niepowtarzalnego nie tylko dla siebie, ale i dla domu. Cieszymy się, że mamy "nosa" i potrafimy pojawić się w odpowiedni miejscu i o odpowiedniej porze, a potem cieszyć się z naszego wspaniałego sprytu.

Z ciekawości zajrzeliśmy także później do salonów meblowych w naszym mieście i o dziwo nie znaleźliśmy takich mebli, jakie kupiliśmy w Gdańsku, co jeszcze bardziej nas ucieszyło. Dzięki nim wnętrze naszego domu stało się niepowtarzalne i podziwiane przez odwiedzających nas gości.