Szukaj na stronie:

Meble nowoczesne i słynni projektanci tego rodzaju mebli.

Nieodzowne, pewien wyróżnić

Meble nowoczesne zachwycają różnorodnością form i stylów. Projektanci nie cofają się przed odważnymi rozwiązaniami i realizują swoje śmiałe koncepcje. To konieczne, by w jakiś sposób wyróżnić się w dzisiejszym świecie i zyskać uznanie klientów.

Projektanci świetnie zdają sprawę

Meble nowoczesne powinny być jednak nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne. Projektanci doskonale zdają sobie z tego sprawę. Tworzą więc meble, które z łatwością można przestawiać z miejsca na miejsce i dostosowywać do swoich potrzeb. Doskonałym przykładem mogą tu być meble modułowe, które powoli wypierają klasyczne segmenty i meblościanki.

Najważniejszym założeniem projektów ożywianie

Słynni producenci mebli nowoczesnych sprzedają swoje meble również w polskich sklepach. Jednym z nich jest Kati Meyer Bruh, projektująca między innymi sofy. Głównym założeniem jej projektów jest ożywianie szarości naszego codziennego życia i trzeba przyznać, że udaje się je wypełniać. Sofy Kati zachwycają oryginalną stylistyką i żywą kolorystyką. To meble, które nie tylko świetnie się prezentują, ale nadają styl całemu pomieszczeniu.

Zasługuje bodajże spółka

Projektanci dodatków również nie próżnują. Wśród nich na uwagę zasługuje chociażby firma Paola Lenti, produkująca wyjątkowe dywany, czy Fagerhult, firma projektująca lampy w innowacyjnych formach.

Kłopotu wynajdziemy części

Dzięki tak szerokiej ofercie nowoczesnych mebli i dodatków, urządzanie własnego domu czy mieszkania nie powinno nam sprawiać większych trudności. Z łatwością znajdziemy elementy, które przypadną nam do gustu. Jeden mebel autorstwa znanego projektanta w zupełności wystarczy, by nasze mieszkanie zyskało zupełnie nowy styl.