Szukaj na stronie:

Ratanowe meble w polskich domach - kto je lubi?

Używa wytrwarzaniu

W ostatnim czasie ratan bije rekordy popularności wśród Polaków. Stosuje się go zarówno przy produkcji ekskluzywnych mebli do salonu, jak i przy produkcji mebli ogrodowych - w każdym przypadku prezentuje się równie efektownie. Kto wybiera tego rodzaju meble? Przede wszystkim osoby, które cenią sobie naturalny wystrój wnętrz. Ratan bardzo ładnie wygląda w połączeniu z drewnem, czy wikliną. Wystarczy delikatnie go polakierować, by uzyskać niezwykle stylowe meble. W dzisiejszych czasach, gdy świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa rośnie, meble produkowane w zgodzie z naturą są w cenie.

Zasadniczo dobrze prezentują

Meble ratanowe są więc wyznacznikiem dobrego stylu. Dziś każdy chce mieć w swoim domu ekskluzywne meble wykonane z tego efektownego materiału. Nie tylko doskonale się prezentują, ale są też bardzo uniwersalne. Ratan łatwo daje się kształtować i farbować, dlatego tak łatwo uzyskać z jego użyciem całe kolekcje różnorodnych mebli. Meble ratanowe doskonale sprawdzają się na przykład w salonie - tam najlepiej prezentują się ekskluzywne meble w kolorze hebanu. Fotele i kanapy wyłożone miękkimi poduchami w kontrastowym kolorze są przy tym niezwykle wygodne i komfortowe.

Fani spędzania poranków wieczorów

W połączeniu ze szklanym stolikiem, meble te tworzą efektowne komplety wypoczynkowe dla osób, które cenią sobie elegancję. Meble z ratanu możemy wykorzystać również w sypialni lub pokoju dziecięcym - tam najlepiej wyglądają jasne komody i fotele. Miłośnicy spędzania poranków i wieczorów na tarasie, czy werandzie powinni natomiast zainwestować w ogrodowe meble ratanowe.